Hakkımızda

 

DE-RA TUR. İNŞ. OTOMOTİV İTH.İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ  Alanya’da ihtiyaç duyulan (Mercedes Bmw Audı ve Volkswagen) özel servis gereksinimi karşılamak amacıyla 01.02.2008 yılında faaliyete geçmiştir. Dera Özel Servis farklı ve kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile sektördeki yerini almıştır. Servisimiz 800 m2 si kapalı, 800 m2 si açık, toplam 1600 m2 alana sahip olup; kaporta, fırın boya, mekanik, elektrik,  yağlama, müşteri kabul ve yedek parça bölümlerinden oluşmaktadır.  Şirketimizde; Mercedes Bmw Audı ve Volkswagen araç gruplarında uzmanlaşmış kadromuz ve  bütün eğitimleri almış deneyimli personelleriyle DAS ve DIS bilgisayar teknolojisi, arıza tespiti, araç kodlama, 4 yıl garantili su bazlı fırınlı boya ve her türlü kaporta işleri, son teknolojik araç ve gereçlerle maksimum kalitede hizmet vermektedir.
Dera Özel Servis; Türk Standartları Enstitüsü 12047 hizmet yeterlilik belgesine sahiptir.
Dera Özel Servis, Sigorta şirketlerinden gelen hasarlı araçlara ise vekalet karşılığı anahtar teslim hizmet vermektedir.
Araçlarınızın servisimize gelmesinden itibaren konusunda bilgili ve tecrübeli ekibimiz, aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve ekspertizleri yaparak sizin için en uygun çözümü sunar. İlgili personellerimizce gözden geçirilen araçlar gerekli müdahaleler yapılarak  en verimli haliyle ve en kısa sürede müşterilerimize teslim edilmektedir.
Tüm çözümleri Dera Özel Servisimizde tek bir çatı altında  bulmanın rahatlığını ve kolaylığını yaşayacaksınız.

Her türlü aracın otomatik şanzumanı yapılır.

 

 -  © 2009 DE-RA ALANYA                                                                               Tasarım & Uygulama FARK BİLİŞİM