Kalite Politikamız

 

Otomotiv kaporta, boya mekanik, elektrik ve bütün servis faaliyetlerimizde müşteri istek ve beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmektir.
Sürekli gelişmek sloganıyla tüm personele kalite bilincini yayarak, tüm müşterilerimize kaliteli hizmet yolunda son teknolojik cihazları kullanmak.

Çalışanlarımızın bilgi ve eğitim seviyelerini artırıcı programlarla  sürekli geliştirmek.
Dera Özel Servis olarak kalite politikamız; müşterinin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde zamanında teslim ve her şekilde müşteri şikayetlerini önlemek.

Misyonumuz
Dera Özel Servis olarak görevimiz; otomotiv sektöründe en son teknolojiyi kullanarak, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin can güvenliğini düşünmek, sorunlarınızı tek çatı altında çözmek, alanında en iyi olmaktır.

Vizyonumuz
Dera Özel Servis; Müşteri odaklı çalışarak, gelişim ve değişimlere bağlı kalarak, personel ve ekipmanları ile profesyonelleşerek sektöründe marka olmayı hedeflemektedir.

 

 

 -  © 2009 DE-RA ALANYA                                                                               Tasarım & Uygulama FARK BİLİŞİM